O nas

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie! Dlatego wielu z nas chętnie oddaje się tego rodzaju aktywności. Także osoby noszące na co dzień okulary mogą bez przeszkód czynnie uprawiać każdą z dyscyplin sportowych. Dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanych technologii dostępne w ofercie naszego salonu.
Okulary sportowe wykorzystywane są z powodzeniem wszędzie tam, gdzie wada wzroku utrudnia bądź wręcz uniemożliwia pełnię satysfakcji z codziennej aktywności fizycznej. Nasze okulary sprawdzają się w każdej sytuacji, toteż chętnie sięgają po nie osoby, które ze względu na dysfunkcje wzroku nie wyobrażają sobie poruszania się bez okularów.
Proponowane przez nas okulary, gogle czy maski sportowe dla dzieci i dorosłych spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniając ich użytkownikom pełną swobodę niezależnie od tego czy chodzi o wyczynowe uprawianie sportu czy zwykłe lekcje wychowania fizycznego w szkole.

Po co Ci okulary do uprawiania sportu?

Wiele osób noszących okulary rezygnuje z uprawiania sportu wyłącznie z obawy przed ich uszkodzeniem. Niebezpieczeństwo awarii dotyczy w głównej mierze soczewek. Szkła mogą ulec pęknięciu czy wyszczerbieniu (dotyczy to także soczewek plastikowych). Tymczasem ryzyka tego da się w znacznym stopniu uniknąć wystarczy jedynie zastosować okulary sportowe o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dysponujemy specjalnymi okularami sportowymi z możliwością wstawienia szkieł korekcyjnych, które są kilkanaście razy bardziej odporne od standardowych szkieł plastikowych. Na zniszczenie narażone są także oprawki okularowe dlatego należy używać specjalnych opraw elastycznych bądź okularów sportowych.

Jakich okularów używać do uprawiania sportu?

W zależności od uprawianej dyscypliny dostępne są rozmaite okulary sportowe i gogle np. do biegania, jazdy na rowerze, jazdy na nartach, sportów kontaktowych czy nurkowania. Niemniej w sytuacji, gdy na co dzień używamy okularów korekcyjnych na czas uprawiania sportu powinniśmy korzystać ze specjalnych modeli okularów ze szkłami korekcyjnymi lub z możliwością zamontowania w nich naszych okularów korekcyjnych z odpowiednią mocą. Jest to możliwe dzięki dodatkowej oprawie, która pozwala na zamontowanie od środka używanych prze nas okularów. Co istotne widoczne są one dopiero po bardzo dokładnym przyjrzeniu się im z bliska.

Firma:

Sprzedażą okularów sportowych z korekcją zajmujemy się od 2013 roku, z dumą zapewniając wygodę i 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnej i niezawodnej dostawy. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza przyjazna i profesjonalna obsługa klienta znajduje się zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu wyczerpującą informację i pomoc w każdym przypadku, gdy jest to potrzebne.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu. 

Wszystkie zamówienia realizujemy wyłącznie przez sklep internetowy, nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

Dane firmy:

Colderro Ewa Zimna
ul. Parkowa 31B
52-200 Wysoka
Polska
NIP: 6121705889
REGON: 022025260

Biuro obsługi klienta sklepu okulary-sportowe-korekcyjne.com

INFOLINIA - obsługa klienta:
Na Państwa pytania telefoniczne odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00
(Opłata wg stawek operatorów)
tel:  +48573214744
email: kontakt@okulary-sportowe-korekcyjne.com

Z wyrazami szacunku
Zespół sklepu okulary-sportowe-korekcyjne.com


Top